Instalowanie systemu LCN

Nasza firma proponuje współpracę z projektantami oraz instalatorami. W ramach niej prowadzimy spotkania informacyjne oraz szkolenia. Spotkania informacyjne pozwolą Państwu na zapoznanie się z tematyką LCN jego budową oraz możliwościami.
Szkolenia wdrożą Państwa w aspekty projektowania, instalowania oraz programowania systemu LCN. Po takich szkoleniach będziemy polecać Państwa usługi klientom chcącym wykonać inteligentną instalację. Dodatkowo umieścimy wszystkie dane Państwa firmy na naszej stronie internetowej jako firmy współpracujące.

Szkolenia z systemu LCN

Zapraszamy wszystkich na szkolenia z zakresu integracji systemów zarządzania zasobami energetycznymi budynków HMS/BMS na Politechnice Łódzkiej. W niedawno otwartej, nowoczesnej Pracowni Integracji Systemów Automatyki Budynkowej opartej o system LCN mogą się szkolić instalatorzy, elektrycy , wszyscy którzy chcą zdobyć lub pogłębić wiedzę z dziedziny “Inteligentnych Instalacji”

Szkolenie zapoznawcze z system LCN - szkolenie I stopnia (nieodpłatne)

Pierwsze szkolenie jest szkoleniem mającym na celu zapoznać zainteresowanych z systemem LCN. Podczas tego szkolenia można dowiedzieć się na co należy zwrócić uwagę przy projektowaniu/wykonywaniu instalacji, jak prawidłowo wykonać taką instalację.

Czas trwania takiego szkolenia zależy od zainteresowania i stopnia zaangażowania uczestników (średnio około 4-6 godzin).Są to szkolenia bezpłatne i zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia w nich udziału.

Na zakończenie szkolenia każdy jego uczestnik otrzymuje Świadectwo potwierdzające udział w takim szkoleniu. W celu uzyskania szczegółowych informacji i zgłoszenia swojego uczestnictwa w takim szkoleniu prosimy skontaktować się z najbliższym biurem regionalnym LCN Polska.

Szkolenie II stopnia

Po ukończeniu kursu II stopnia otrzymują walizkę szkoleniową LCN-MKO zawierającą podstawowe moduły, oraz program LCN-PRO wraz z licencją.

Zakres:
-Przedstawienie systemu
-Podstawy planowania i przykłady
-Wprowadzenie w programowanie w LCN – PRO
-Ćwiczenia praktyczne

Warunki:
Ukończenie szkolenia zapoznawczego I stopnia

Szkolenie III stopnia

Uczestnictwo w kursie rozszerzonym pozwala na szczegółowe zapoznanie się z tajnikami systemu LCN, a jego ukończenie pozwala na ubieganie się o status Autoryzowanego Partnera LCN. Certyfikat ukończenia tego kursu upoważnia do samodzielnego programowania instalacji LCN.

Zakres:
-LCN w szczegółach
-Zaawansowane programowanie z LCN-PRO
-Tipps and Tricks

Warunki:
-Ukończenie szkolenia II stopnia
-2 zrealizowane obiekty w systemie LCN

Kurs wizualizacji - Centralne sterowanie z LCN

Kurs wizualizacji ma na celu zapoznać kursantów z systemem wizualizacji i jego rozszerzeniami, oraz pozwala na samodzielne instalowanie i uruchamianie wizualizacji na obiektach i optymalne wykorzystanie możliwości programowania instalacji inteligentnych.

Zakres:
-Budowa programu
-Ustawianie tablic i sterowania
-Makrordekoder
-Moduły rozszerzeń
-Kontrola dojścia i sterowanie czasowe
-Tipps and Tricks