Menu

     → Issendorff KG

     → Jak to działa?

     → Osiągnięcia

     → Do pobrania

     → Prasa o LCN

Osiągnięcia systemu LCN

targi_nagroda_szczecin

MEDAL dla LCN Polska przyznany w konkursie WYRÓŻNIONY WYRÓB na targach BUD GRYF Szczecin 2007

W dniu 30.03.2007 r. podczas trwania XVI Międzynarodowych Targów Budowlanych BUD GRYF, XI Targów Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA przeprowadzony został konkurs WYRÓŻNIONY WYRÓB organizowany przez Międzynarodowe Targi Szczecińskie. LCN Polska uzyskała medal oraz dyplom w konkursie za LCN-UPP Podtynkowy moduł logiczny Targi odbywały się w dniach 30.03-1.04.2007 r.

Złoty Medal MTP dla LCN przyznany na Międzynarodowych Targach Instalacyjnych INSTALACJE 2006

Pragniemy się pochwalić, że podczas trwania targów INSTALACJE 2006 w Poznaniu inteligentny moduł LCN-UPP w konkursie o najlepszy produkt prezentowany na targach uzyskał Złoty Medal MTP. Targi zgromadziły mnóstwo odwiedzających nie tylko z Polski. Odbywały się w dniach 28-31 marca 2006 r.

medal_poznan
iskra

Złota Iskra dla LCN przyznana na ELEKTRO EXPO’2004

W dniach 3 – 5 listopada odbyły się w PKiN w Warszawie XI Międzynarodowe Targi ELEKTRO EXPO’2004 noszące podtytuł Elektroinstalacje, Elektronika i Oświetlenie, podczas których tradycyjnie rozstrzygnięty został konkurs o nagrodę Złotej Iskry. W X edycji konkursu ceniony tytuł wraz ze statuetką zdobył LCN- za system sterowania – automatyzacji instalacji elektrycznych.