lcn-pro

LCN-PRO

LCN-PRO jest oprogramowaniem konfiguracyjnym opierającym się na systemie Windows i służy do parametryzacji modułów sieci LCN. Oprogramowanie ma dwa tryby online i offline. Parametryzacje wykonuje się w trybie online. Oprogramowanie oferuje oprócz ogólnej parametryzacji funkcje do sprawdzenia i protokołowania sieci LCN.

W trybie offline wstępnie konfiguruje się sieć LCN i przechowuje w banku danych. W późniejszym czasie przenosi się ustawione parametry do projektu. Użytkownik może założyć w bibliotece parametry standardowe odpowiednio do swoich wymogów i następnie przenieść je do dowolnych urządzeń LCN za pomocą funkcji drag&drop.

Pobierz

Pakiety językowe

flag    flag    flag    flag    flag    flag    flag    flag    flag    flag    flag

Aplikacja LCN-PRO oparta jest na języku angielskim. Plik programu zawiera również niemiecki pakiet językowy. Powyżej znajdują się pozostałe pakiety językowe. Wystarczy uruchomić plik pakietu EXE i po instalacji uruchomić program LCN-PRO, następnie “Options > Language”.
W celu pozyskania “polskiego” pakietu językowego należy skontaktować się z jednym z Biur Regionalnych LCN-Polska.

lcn-gvs-cd

LCN-GVS

LCN-GVS jest programem wizualizującym technologię LCN opartą na danym budynku. Oprogramowanie pozwala na przegląd funkcjonalności automatyki poprzez takie urządzenia jak PC, laptop, tablet lub smartfon. Funkcjonalność aplikacji daje użytkownikowi wysoką wygodę oraz łatwość użytkowania.

Pobierz
lcn-pchk

LCN-PCHK

Z oprogramowaniem LCN-PCHK można zrealizować sprzężenie między siecią LCN i oprogramowaniem LCN. PCHK wspiera komunikację RS232 i TCP/IP. stwarza bezpośrednią możliwość poprzez TCP/IP (Ethernet/Internet) dostepu do sieci LCN dla LCN-W, LCN-PRO lub zewnętrznego oprogramowanie innych firm.

Pobierz